Персональний блог Ірини Івашко

Автор

1. Прізвище, ім’я, по батькові: Івашко Ірина Володимирівна

 1. Дата народження: 13. 09. 1983
 2. Освіта: повна вища
 3. Спеціальність: українська мова та література
 4. Кваліфікаційна категорія: спеціаліст першої категорії
 5. Посада: учитель української мови та літератури
 6. Стаж роботи: 9 років
 7. Навчальний заклад: Калуська загальноосвітня

школа І – ІІІ ступенів № 7 Калуської міської ради

 1. Адреса навчального закладу: місто Калуш,

 вул. Б. Хмельницького, 8а

 1. Домашня адреса, телефон: б. Незалежності, 6, кв. 10; 6-28-49
 2. Навчальні предмети, що викладає: українська мова та література
 3. Науково-методична проблема школи: «Впровадження сучасних педагогічних технологій у навчально-виховний процес»

13.Науково-методична педагогічна стратегія вчителя: «Систематизація технологій розвивального та проблемного навчання для розвитку компетентнісних умінь та навичок учнів на уроках словнсності»

 1. Підвищення кваліфікації: курси підвищення кваліфікації вчителів української мови та літератури, керівників гуртків з предмета при Івано-Франківському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Свідоцтво про підвищення кваліфікації. Реєстраційний № 1309 від 01 березня 2013 року
 2. Проходження атестації: 2013 рік. Відповідає посаді, яку займає; встановити кваліфікаційну категорію спеціаліст першої категорії
 3. Заохочення, нагороди, почесні звання:

грамоти.

 1. Грамота управління освіти Калуської міської ради за сумлінне виконання службових обов’язків, досягнення високих результатів праці та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти 2007 року.
 2. Грамота управління освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації за підготовку учня-переможця ІІІ етапу          ІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика    2009 року.
 3. Грамота управління освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації за підготовку переможців у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови 2009 року,  2011 року, 2012 року.
 4. Грамота міського голови за сумлінне виконання професійних обов’язків, значний особистий внесок у справу навчання і виховання дітей та з нагоди Дня працівників освіти України 2009 року.
 5. Грамота управління освіти Калуської міської ради за активну участь у роботі міського методичного обєднання вчителів 2008 року.
 6. Грамота управління освіти Калуської міської ради за наполегливу роботу щодо виявлення та навчання обдарованих дітей та підготовку учнів-переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури 2011 року.
 7. Грамота управління освіти Калуської міської ради за наполегливу роботу щодо виявлення та навчання обдарованих дітей та підготовку учнів-переможців ІІ етапу І Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 2010 року.
 8. Грамота міського голови за активну участь та результативність у підготовці учнів до ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2010 року.
 9. Грамота управління освіти Калуської міської ради за наполегливу роботу щодо виявлення та навчання обдарованих дітей та підготовку учнів-переможців ІІ етапу ХІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.. П. Яцика 2010 року.
 10. Грамота управління освіти Калуської міської ради за активну участь і підтримку щорічного регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» 2010 року.
 11. Грамота  управління освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІІІ етапу      І Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка 2011 року.
 12. Подяка Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за вагомий внесок у навчання творчо обдарованої молоді, виховання у неї любові й шани до рідного слова та за підготовку переможця І Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 2011 року.

Comments are closed.